Çalışma Saatleri Pzt - Cmt: 09:00 - 18:00
Mesaj Gönderin info@vips-garage.com
Hemen Arayın 0533 367 38 58
Cam Filmi

Cam filmi; aracınızın daha estetik bir görünüme kavuşması ve güneşin zararlı ışınlarına karşı izolasyon görevi görmesi için termoplastik polimer reçinesinden üretilen malzemelerdir. Cam filmi sayesinde güneş ışınlarının koltuk ya da gövde bölümünün solmasını engellediğini söyleyebiliriz.  Ayrıca cam filmi sayesinde yaz aylarında klima aracınızı daha kolay soğutur.  Camlarınızın çizilmesini ve darbeye bağlı olarak parçalanmasını engeller.

Beylikdüzü Cam Filmi

Beylikdüzü cam filmi yaptırmak istiyorsanız sizleri de işletmemize bekliyoruz.  Cam filminin yasak olup olmadığı da tartışma konuları arasında. Belli şartları yerine getirdiğinizde cam filmi kullanmak yasak değil.  Sürücünün görüşünü engellemeyecek bir cam filmini resmi olarak yaptırabilirsiniz. Resmi kurallara uygun, istediğiniz özelliklere sahip kusursuz bir cam filmine kavuşmak için bize ulaşabilirsiniz.

Kullandığımız cam filmleri ışığı en az %70 oranında geçiriyor.  Bu yüzden isteğinize bağlı olarak 1 ya da 2 numaralı cam filmi kullanıyoruz. 1 numarada %85, 2 numarada ise %70 ışık geçirgenliği var. Ön cama fabrika çıkışı dışında cam filmi uygulanmasının yasak olduğunu belirtelim. Aradığınız cam filmi uygulamasını talepleriniz doğrultusunda kısa süre içinde yaparak sizlere teslim ediyoruz.

Beylikdüzü'nde Cam Filmi Yapan Firmalar

Cam filmi uzun yıllardan beri ülkemizde popüler işlemlerden biridir. Ancak cam filmi birçok firma tarafından yapılsa da profesyonel olarak yapan kişi sayısı çok azdır.  Profesyonel ekibimizle her marka ve modelde aracınıza profesyonel cam filmi yapıyoruz.

Özellikle arka ve ön camların oval yapıda olması sebebiyle cam filminin yapılması zor olacaktır. Oval bölgelerde özel tekniklere başvurduğumuz için hiçbir hava geçirgenliği olmadan ortaya kusursuz bir çalışma çıkartıyoruz. Arabanızın daha çekici ve mahremiyetinizin istediğiniz gibi olması için hemen bize ulaşın ve randevu alarak cam filminizi yaparak size teslim edelim.