Çalışma Saatleri Pzt - Cmt: 09:00 - 18:00
Mesaj Gönderin info@vips-garage.com
Hemen Arayın 0533 367 38 58
Detaylı İç Temizlik

Detaylı iç temizlik; aracınızın koltuk, bagaj, tavan, halı ve diğer tüm özel bölümlerinin titizlikle temizlenmesidir.  Düzenli olarak yapılan oto yıkama işleminde iç temizlik çok detaylı yapılmaz. Detaylı iç temizlikle aracınızın kozmetik kalitesini arttırabilirsiniz. Aracınızın her zaman temiz olmasını istiyorsanız belli aralıklarla detaylı iç temizlik yaptırabilirsiniz. Temizlik işlemi profesyonel ekiplerimiz tarafından birkaç saat içinde gerçekleştirilmektedir. Yani aracınızı verdiğiniz gün alabilirsiniz.  Temizleme işlemi bir gün içinde tamamlanabilmektedir.

Detaylı iç temizlik sterizasyon işlemi yapılarak döşemenin rengine ve dokusuna zarar vermeden yapılan işlemdir.  Temizlik ürünü olarak çok özel malzemeler kullanılır. Vips Garage detaylı iç temizlik hizmetini 12-13 Ph değeri ile kaliteli bir çalışma ortaya koyuyor.

Beylikdüzü Detaylı İç Temizlik

Beylikdüzü detaylı iç temizlik hizmeti almak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz. Yaptığımız işlemlerde aksamları yumuşatıcı özellikte ürünler kullanarak özel korumaya alıyoruz.  Ayrıca detaylı iç temizlikte ozonla temizlik işlemi yaptığımız için aracınızın içinde ortaya çıkan kötü kokuları ve ileride oluşabilecek kokuları ortadan kaldırıyoruz. Özel malzemelerimiz sayesinde aracınızdaki en ağır kir ve lekeleri de ortadan kaldırıyoruz.

Detaylı iç temizlik yaparken uzun süre koruma sağlayacak ürünleri tercih ediyoruz.  Aracınızdaki kir ve lekelerin niteliğine göre özel ürünler kullanıyoruz. Aracınızın havalandırma kanalları, gösterge paneli, klima kanalı, ön çekmece cam fitilleri gibi en zor ulaşılacak bölgelerini de hiçbir aksamına zarar vermeden temizliyoruz ve aracınızı size teslim ediyoruz.

Beylikdüzü Detaylı İç Temizlik Fiyatları

Beylikdüzü detaylı iç temizlik fiyatları; kullanılacak malzeme, özel yaptıracağınız uygulamalar ve ek işlemlere göre değişir. Özel isteklerinizi de bize bildirirseniz size en avantajlı ve verimli uygulamayı sunabiliriz. Detaylı iç temizlik yaparken aracınızın en dip bucak köşelerini de özenle temizliyoruz.

 Arabada en çok kirlenen bölgelerden biri bagajdır.  Bagaj içinin temizlenmesi için özel olarak üretilen ürünlerimizi kullanıyoruz. Yüzeye zarar vermeden uzun süre koruma sağlayacak bir bagaj temizliği yapıyoruz. Camlarınızın da daha kaliteli görünebilmesi adına özel malzemeler kullanıyoruz. Sizler için görüş netliği sağlamayı hedefliyoruz.  Detaylı iç temizlik hizmeti almak için hemen Vips Garage’ye ulaşabilirsiniz.