Çalışma Saatleri Pzt - Cmt: 09:00 - 18:00
Mesaj Gönderin info@vips-garage.com
Hemen Arayın 0533 367 38 58
Folyo Araç Kaplama

Folyo araç kaplama; aracınızın istediğiniz özelliklere göre özel folyoyla kaplanması işlemidir.  Aracınızı kaplamayı düşündüğünüz folyoların ebatları genelde standart oluyor. Ürünlerin markasına göre özellikleri ve renkleri çeşitlilik gösteriyor.  Öncelikle folyo kaplamayı hangi ihtiyaçlar ve amaçlar için yaptığınızı belirlemelisiniz. Kullanım amacınıza göre en doğru folyoyu seçme konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Folyo araç kaplama işleminde daha sağlıklı olması için montaja aracınızın üst kısmından başlanmaktadır. Aracın yan kısımlarının montajı yapılırken çok dikkatli olunmalıdır. Bu süreç içinde tüm parçaların düzgünce açılıp hizalanması gerekiyor. Araç kaplama yapılırken keçe ya da sıvama tarağı gibi yöntemler kullanılabiliyor. Vips Garage istediğiniz özelliklere sahip folyo araç kaplama işlemini sizler özelliklere sahip folyo araç kaplama işlemini sizler için yapıyor.

Beylikdüzü Folyo Araç Kaplama

Beylikdüzü folyo araç kaplama işlemi konusunda destek almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Firmamız uzman personeliyle her boyutta aracınızın folyo kaplamasını başarıyla yapabilir. Folyo kaplamada en çok karşılaşılan sorunlardan biri  hava kabarcıkları oluşmasıdır. Ancak hava kabarcıklarına karşı aldığımız özel önlemlerle havayla temas etmeyen bir kaplama çalışması ortaya çıkarıyoruz.

Folyo kaplama montajı yapıldıktan sonra ekiplerimiz aracınızı özel malzemelerle siliyor ve folyo uygulamasının getirisini arttırmaya odaklanıyor.  İşlem yapmadan önce folyoyu uygulayacağımız alanın iyice temizlenmesine özen gösteriyoruz. Bu sayede uygulanan folyo işlemi daha uzun vadeli olabilir.  Yüzeydeki toz ve kirleri temizleyerek tutunma mukavemetini en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Beylikdüzü Folyo Araç Kaplama Fiyatları

Beylikdüzü folyo araç kaplama fiyatları; kullanmak istediğiniz folyo türüne, aracınızın diğer ihtiyaçlarına, kullanılan folyo markasına ve aracınızın büyüklüğüne göre değişecektir. Aracınızı bize getirdiğinizde ekiplerimiz ücretsiz keşif yapar ve sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda folyo kaplama fiyat teklifini sunar.  Onayladığınız anda hemen çalışmaya başlayabiliriz.

Folyo araç kaplama işleminde kıvrımlı yerler kalabilir.  Özel teknik malzemelerimiz sayesinde esnetme yaparak rötuşları da gerçekleştiriyoruz. Folyo kaplama işlemlerinde 1 ila 3 yıl arasında garanti verilebilmektedir. Reklamlarınızı da alabileceğiniz folyo kaplama uygulaması konusunda destek almak için Vips Garage profesyonelliğinden faydalanabilirsiniz. Folyo kaplama hakkındaki tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.