Çalışma Saatleri Pzt - Cmt: 09:00 - 18:00
Mesaj Gönderin info@vips-garage.com
Hemen Arayın 0533 367 38 58
Hybrid Boya Koruma

Hybrid boya koruma; polymer netshield koruma ürünü kullanılmasıyla uygulanan bir boya koruma uygulamasıdır.  Kullanılan ürün organik ve inorganik bileşenlerden bir araya gelir ve hiçbir şekilde wax içermemektedir. Hybrid boya koruma uygulaması yüksek teknolojili bir işlemdir. Aracınızın yüzeyinde güçlü, şeffaf, ipeksi ve parlak bir kalkan oluşturur.  Ortaya çıkan koruma kalkanı en az 6 ay süreyle yüzeyde kalır.

Hybrid boya koruma işleminde aracınız güneş ışınları, nem, toz, leke gibi tüm dış etkenlere karşı koruma altında olur. Ayrıca araçların en çok etkilendiği kireç ve tuzlu su lekelerine karşı da yüksek koruma sağlar. Aracınız kimyasal ve endüstriyel lekelere karşı da üstün koruma vadeder.

Beylikdüzü Hybrid Boya Koruma

Hybrid teknolojisi boya korumada çok güncel bir uygulamadır. Vips Garage olarak Beylikdüzü hybrid boya koruma hizmeti veriyoruz. Bu uygulama en ileri boya koruma sağlayan işlemler arasındadır.  aracınızın yüzeyine yapışan ve yıkadığınız zaman gitmeyen zift, katran, ağaç reçinesi, kuş pisliği ve böcek gibi dış etmenler yüzeyi yıpratır. Hybrid uygulaması sayesinde boya ve vernik yüzeylere zarar vermeden bu olumsuz etkenler temizlenebilir.

Aracınızın boyası ve vernik yüzeyleri yanlış yıkama ya da yanlış uygulamalar sonucunda deformasyona uğrayacaktır. Zaman içinde boya yüzeyi matlaşmaya başlar.  Ayrıca yanlış yıkamadan dolayı kılcal çizikler de oluşabilir. Hybrid boya koruma sayesinde  aracınız uzun süre koruma altına alınabilir.

Beylikdüzü Hybrid Koruma Yapan Firmalar

Vip Garage Beylikdüzü hybrid koruma yapan firmalar arasında yer almaktadır. Türkiye’de bu uygulamayı yapabilen firma sayısı çok azdır. Firmamızın sertifikalı ve profesyonel ekipleri son teknoloji koruma uygulaması olan hybrid korumayı aracınız için başarıyla yerine getirir.  Boya yüzeyinde olan ve suyla gitmeyen endüstriyel toz, yağ, reçine, yabancı boya partikülleri gibi tüm inatçı lekeler hybrid koruma sayesinde geçecektir.

Hybrid koruma fiyatları aracınızın büyüklüğü, boya durumunuz gibi etkenlere göre değişir.  Güneş, rüzgar, sürtünme gibi dış etkenlere karşı boyanızın yüzeyinde ortaya çıkan çizik ve solmalar yüzeyi matlaştırarak aracınızın soluk görünmesine yol açar. Hybrid koruma uygulamasında yüzeyin durumuna göre yapılan işlemlerle aracınız parlak ve canlı bir görünüme kavuşur. Profesyonel bir hybrid koruma uygulaması istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.