Çalışma Saatleri Pzt - Cmt: 09:00 - 18:00
Mesaj Gönderin info@vips-garage.com
Hemen Arayın 0533 367 38 58
Nano Boya Koruma

Nano boya koruma; boya yüzeyinde yüzeysel ya da kılcal çizikler olan araçlara ve sıfır araçlara uygulanan özel boya koruma işlemidir. Dünyada son yıllarda nano teknolojiler çok önem kazanmaya başladı.  Boya yüzeyinde yüksek performans vadeden nano boya koruma işlemi son zamanlarda geleneksel boya korumalar yanında çok tercih edilmeye başladı.

Nano boya koruma işleminde aracınızın üzerine çok ince bir boya koruma uygulanır. Bu işlem boya yüzeyine çok etkili bir tutunma sağlar.  Ayrıca daha yüksek bir performans vadeder.  Aracınıza değer veriyorsanız sizler de nano boya koruma işlemi yapabilirsiniz. Vips Garage profesyonel ekibiyle en yeni boya koruma teknolojileri arasında yer alan nano korumayı yapıyor.

Beylikdüzü Nano Boya Koruma

Türkiye’de az sayıda firma tarafından yapılabilen nano boya koruma daha çok yeni bir boya koruma uygulamasıdır. Beylikdüzü nano boya koruma hizmeti veren bir firma arıyorsanız Vips Garage size u hizmeti sunabilir.  Bu işlemde aracınızın boya yüzeyinin üzerine bir cila işlemi yapılır. Çalışma sırasında özel ürünler kullanılır. Bu işlemler zaman içinde aracınızın boyasının yıpranmasına ve çevresel etkilerin aracınızı etkilemesine engel olur.

Nano boya koruma işleminde 0.00010 mm kadar bir koruyucu tabaka oluşturulur.  Bu çok ince tabaka yüksek koruma sağlamasıyla öne çıkar. Çok ince bir tabaka uygulandığı için en mikro gözenekler dahi koruyucu kimyasallarla doldurulabilir. Bu sayede yüzeyde çok daha iyi bir koruma elde edebilirsiniz.

Beylikdüzü Nano Boya Koruma Fiyatları

Beylikdüzü nano boya koruma fiyatları; aracınızın büyüklüğü, yapılacak işlemler ve istediğiniz pakete göre değişir. Fiyat teklifi almak için aracınızı Vips Garage’ye getirin ve aracınızı inceleyerek sizlere fiyat teklifi sunalım.  Bu işlem sonrasında aracınızda kuş pisliği, ağaç reçinesi gibi asitli maddelere karşı yüksek koruma sağlanır.

Nano boya koruma işlemi en az 1 yıla kadar etkili koruma sağlar. Bu işlem diğer yöntemlere göre daha uzun bir koruma sağlamaktadır.  Ayrıca diğer yöntemlere göre nano boya koruma aracınızda daha yüksek bir parlaklık vermektedir.  Bununla birlikte aracınızın yüzey aşınma direncini de zirveye çıkaracaktır. Nano boya koruma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.