Çalışma Saatleri Pzt - Cmt: 09:00 - 18:00
Mesaj Gönderin info@vips-garage.com
Hemen Arayın 0533 367 38 58
Oto Yıkama- Oto Kuaför

Oto yıkama; aracınızın profesyonel bir şekilde iç ve dış yıkanması işlemidir. Aracınızın kozmetik olarak temiz olmasını istiyorsanız profesyonel bir oto yıkama ve oto kuaförle çalışmalısınız.  Türkiye’de her sokak arasında bir oto yıkamacı bulmak çok kolaydır. Ancak  bu işi gerçekten profesyonel olarak yapan firma sayısı bir elin parmağını geçmez.

Vips Garage uzun yıllardan beri oto yıkama alanında hizmet vermektedir.  Öncelikle aracınızın içini detaylı olarak temizliyoruz. Aracınızı güçlü çekiş gücüne sahip süpürgelerle süpürüyoruz. Daha sonra konsol kısmını özel ürünlerimizle temizliyoruz. Kullandığımız bezler aracınızın yüzeyine zarar vermeyecek yapıdadır. Daha sonra aracınızın dışını da detaylı olarak yıkıyoruz ve kurulama işlemini yaparak hizmetimizi tamamlıyoruz.

Beylikdüzü Oto Yıkama- Oto Kuaför

Beylikdüzü oto yıkama firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz detaylı oto yıkama işlemi konusunda uzman, sertifikalı personellerdir.  Aracınızın yıkanması sırasında ekip çalışması gerçekleştiriyoruz. Ekip çalışması sayesinde aracınızı uzmanlık alanına göre ekip üyelerimiz temizliyor. Hem iç hem de dış kısımda yıkama işlemini titizlikle yerine getiriyoruz.

Aracınızı tertemiz almak istiyorsanız Vips Garage uzmanlığına güvenebilirsiniz. Beylikdüzü oto kuaför hizmetimizden yararlanırken özel istediğiniz bazı işlemler varsa yaparken bize bildirebilirsiniz. Ana çıkış noktamız müşteri memnuniyeti olduğu için sizlerden gelen taleplere göre yıkama işlemimizi şekillendiriyoruz. Arabanızı galeriden yeni çıkmış gibi teslim alabilirsiniz. Oto yıkama konusunda destek almak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.

Beylikdüzü Oto Yıkama Fiyatları

Beylikdüzü oto yıkama fiyatları; yaptıracağınız işlemin niteliğine göre değişmektedir. Genel olarak oto yıkamada fiyatlar birbirine yakındır. Ancak firmaların kullandığı malzemeler ve yaptığı uygulamalar fiyatları değiştirebilir. Vips Garage olarak ekiplerimiz en kaliteli malzemelerle oto kuaför hizmeti vermektedir. Silme bezinden konsolda kullanılan maddelere kadar tüm materyallerimiz özel olarak üretilmiştir.

İhtiyacınıza göre oto yıkama hizmetimizde sadece aracınızın dış kısmını da yıkatabilirsiniz. İsterseniz de aracınızı iç dış olacak şekilde yıkıyoruz. Yıkama işlemi sıra durumuna göre ortalama 1-2 saat içinde tamamlanmaktadır. Çok vaktiniz yoksa önceden arayıp randevu alabilirsiniz. Oto yıkama hizmeti için hemen arayın  randevu alın ve sıra beklemeyin.