Çalışma Saatleri Pzt - Cmt: 09:00 - 18:00
Mesaj Gönderin info@vips-garage.com
Hemen Arayın 0533 367 38 58
Seramik Kaplama

Seramik kaplama; aracınızın orijinal boyasının üstüne yapılan, ikinci bir tabaka oluşturma yoluyla aracınızın kendi boyasının zarar görmesini engelleyen bir koruma uygulamasıdır.  Bu uygulama sayesinde kaplama aracınızın üzerinde bir koruma görevi görür ve boyanızın zarar görmesini engeller. Seramik kaplamada nanoteknoloji kullanılır. Kaplama sayesinde çok ince bir tabaka elde edilir. Oluşturulan tabakanın çıplak gözle görülmesi çok zordur.

Oluşturulan parçacıklar küçük olduğu için bir yüzeye uygulandığı anda su geçirmez forma kavuştururlar.  Yapılacak kaplama güneş ışınları, çizik, kimyasal, aşırı ısı gibi tüm durumlara karşı dayanıklıdır.   Uygulanan katman şeffaf olduğu için aracınızın üzerinde görülmeyecektir.  Seramik kaplama işlemini profesyonel bir ekip yaparsa 2 yıla kadar dayanıklılık elde edebilirsiniz.

Beylikdüzü Seramik Kaplama

Beylikdüzü seramik kaplama işlemini Vips Garage olarak sizler için titizlikle yapıyoruz.  Yapılan kaplama aracınızın boyasıyla yarı kalıcı olacak şekilde bir bağ oluşturmaktadır.  Kaplamanın kimyasal özellikleri aşınma, dökülme, çatlama, sararma ve soyulmaya karşı dayanıklı olmasını sağlar. İşlemden sonra bir yenileme yapmadan aracınızın yüzeyini korur.

Seramik kaplama kir ve su tutmaz. Bu sayede aracınızın temizliğini de kolaylaştırır. Aracınızın yüzeyini yıllarca ağaç reçinesi, ultraviyole ışınlar, kuş pisliği gibi birçok aşındırıcı duruma karşı zarar görmesini engeller. Bunun yanında aracınızın her zaman parlak görünmesini sağlar. Seramik kaplama yapan firmalar son teknoloji uygulamalara başvurur.  Aracınızın bakımına önem veriyorsanız sizin için seramik kaplamayı özenle yapan ekiplerimize aracınızı emanet edebilirsiniz.

Beylikdüzü Seramik Kaplama Fiyatları

Beylikdüzü seramik kaplama fiyatları; aracınızın durumu, kullanılan malzemeler, yapılacak ek işlemler gibi unsurlara göre belirlenir. Seramik kaplama yaptırmaya karar verdiyseniz hemen Vips Garage’ye uğrayın ve aracınız için ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın. Taleplerinizi ve aracınızın ihtiyaçlarını dikkate alarak sizlere bir fiyat teklifi hazırlayalım.

Aracınıza seramik kaplama yaptırmak istiyorsanız öncelikle eğitimli ve sertifikalı bir servisi tercih etmelisiniz.  Vips Garage personelleri gerekli sertifikalara sahip ve çok sayıda seramik kaplama işlemini deneyimlemiş kişilerdir. Aracınızın boya durumu, büyüklüğü ve tercih edeceğiniz işleme göre uygulamanın tamamlanma süresi hakkında size bilgi veriyoruz. Aracınıza değer veriyoruz.  Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.